Komínové systémy

Návrh a realizace komínu na klíč

Chcete nový komín ”na celý život”?

Chcete si komín vybrat z pohodlí domova? Potřebujete zdarma odborně poradit s výběrem vhodného komínu nebo příslušenství? Před realizací vás navštívíme a místo realizace zmapujeme. Případně si převezmeme stavební dokumentaci, pokud je k dispozici.

Kolik stojí komínový systém na klíč?

Následně navrhneme nejvhodnější řešení a zašleme bezplatně přesnou cenovou nabídku. Pokud máte zájem o vícevrstvý nerezový komín, tak už nyní můžete vybírat z vzorníku RAL.

Proč si vybrat komínový systém z nerezu?

Nerezové komíny jsou moderní variantou odkouření použitelnou pro všechny typy spotřebičů. Nerezový komín nevyžaduje na rozdíl od zděných komínů nosný základ. Nerezové komíny je možné ukotvit ke zdi, fasádě, případně k jiné konstrukci. Nerezové komíny jsou flexibilní při tepelném namáhání, kdy nehrozí popraskání komínového tělesa vlivem dilatace.

Kde realizujeme komínové systémy nejčastěji?

Návrh a realizaci komína na klíč či komínového systému provádíme nejčastěji ve městech: Česká Lípa, Nový Bor, Liberec, Děčín, Jablonec nad Nisou a přilehlých obcí.

Kontakty

Kominické služby si můžete objednat telefonicky nebo e-mailem! Na zmeškané hovory reagujeme, ihned jakmile to bude možné. Vzhledem k velké vytíženosti odpovídáme na maily, cca do týdne, děkujeme za pochopení.

Sídlo
Kominictví Přenda
Jiří Přenosil
Pivovarská 508
471 54 Cvikov
Kontakty
Telefon: +420 774 999 655
E-mail: info@kominictviprenda.cz
IČO: 44562811
DIČ: CZ7407191792