Jádrové vrtání

Jádrové vrtání diamantovou technikou do všech stavebních materiálů REMS TITAN PICUS SR

Kde lze využít jádrové vrtání?

Součástí našich služeb je mimo jiné i jádrové vrtání. Nabízíme vrtání diamantovou technikou do všech stavebních materiálů (beton, železobeton, cihlové zdivo, smíšené zdivo, kámen atd.).

Jádrové vrtání se používá, pokud je třeba vytvořit přesný kruhový otvor v betonu, železobetonu, hornině nebo do velmi silně armovaných betonů.

Jaký otvor lze technologií jádrového vrtání vytvořit?

Specializujeme se na otvory průměru 52 až 250 mm s možností na sucho s odsávacím rotorem, nebo s využitím chlazení vodou. Vrtáme vertikálně, horizontálně, i pod úhlem.

Je potřeba se bát nepořádku?

Nebojte se, že po nás zbyde nějaký nepořádek. Pracujeme rychle a efektivně s minimálním hlukem a prašností. Po dokončení prací provádíme nezbytný úklid.

Proč není cena jadrového vrtání jednotná?

Cena práce se odvíjí od velikosti jednotlivých otvorů a dále pak od materiálů zdiva. U železobetonu, který je významně tvrdší než cihla, dochází k vyššímu opotřebení techniky a zároveň k vyšší náročnosti na práci. Cena je proto nejvyšší.

Kde poskytujeme službu jádrového vrtání nejčastěji?

Jádrové vrtání nejčastěji provádíme ve městech: Česká Lípa, Nový Bor, Liberec, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem, Děčín, Jablonec nad Nisou.

Nás stroj

Kontakty

Kominické služby si můžete objednat telefonicky nebo e-mailem! Na zmeškané hovory reagujeme, ihned jakmile to bude možné.

Sídlo
Kominictví Přenda
Jiří Přenosil
Pivovarská 508
471 54 Cvikov
Kontakty
Telefon: +420 774 999 655
E-mail: info@kominictviprenda.cz
IČO: 44562811
DIČ: CZ7407191792